Reklama

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości 

Ostatnio na Forum

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych
Rekreacja
Niedziela, 02 Sierpień 2009

Paweł, Radek, Dorian i Marta zapewniają, że podczas wyścigu dadzą z siebie wszystko, pokonają przeciwników i znów zajmą miejsce na podium.8 sierpnia dzielna ekipa z osiedla Warszewa zmierzy się na Wałach Chrobrego w wyścigu smoczych łodzi Jak zapewniają, dadzą z siebie wszystko i będą walczyć o zajęcie jak najwyższego miejsca.

Radek i Dorian po raz drugi zdecydowali się popłynąć w Dzielnicowym Wyścigu Smoczych Łodzi. Zeszłoroczna impreza była dla nich niesamowitym przeżyciem.

- Towarzyszyły nam ogromne emocje. Nie spodziewałem się, że wyścig może dostarczać tylu wrażeń - mówi Radek. - Tego nie da się zapomnieć. Poza tym, udało się nam wywalczyć trzecie miejsce i stanąć na podium.

Zawodnicy z Warszewa zapowiadają, że będą walczyć z jeszcze większym zaangażowaniem niż rok temu.

- Chcemy pokazać, że stać nas na znacznie więcej - mówi Dorian. - I mamy nadzieję, że uda się nam
osiągnąć wyznaczony cel.

W warszewskiej ekipie zadebiutują Marta i Paweł.

- Wyścigi smoczych łodzi są bardzo widowiskowym sportem - mówi Marta. - Kiedy w zeszłym roku chłopaki opowiadali o imprezie stwierdziłam, że wezmę udział w kolejnym wyścigu. Chcę się przekonać, jak to wszystko będzie wyglądać.

Paweł liczy na to, że podczas turnieju będzie się dobrze bawić.

- Zabawa to podstawa - mówi. - I przy okazji pokażemy innym, że jesteśmy drużyną, z którą należy się liczyć.

12-osobowe ekipy będą miały do przepłynięcia dystans 250 - 300 metrów. Dlatego też liczą na Wasz doping. Zapraszamy więc cale rodziny i znajomych, którzy będą trzymać kciuki za reprezentantów naszej dzielnicy. Gwarantujemy, że podczas imprezy na Wałach Chrobrego będzie czekać na każdego mnóstwo atrakcji i wiele niezapomnianych emocji!

Magdalena Ratajczak

źródło: mmszczecin.pl

Komentarze (3)
3 Piątek, 07 Sierpień 2009
Radek
Spotykamy się w sobotę o 12:00 na nabrzeżu przy Wałach Chrobrego między Porto Grande a fontanną (na wysokości Urzędu Wojewódzkiego). Wszystkich warszewiaków prosimy o gorący doping! Przeciwnicy są mocni więc musicie nam pomóc werbalnie, mentalnie i jakkolwiek inaczej byle skutecznie. Do zobaczenia przy łodziach!
2 Czwartek, 06 Sierpień 2009
Radek
Dzień:
bez zmian, piątek
Godz.:
są dwa treningi: o godz. 17 i o godz. 18
Nowe miejsce:
przystań AZS przy ul. Przestrzennej, zjazd do hotelu Marina
Dojazd:
z Basenu Górniczego autobusy linii nr 56, 73 D, 79 (nazwa przystanku: Lotnisko na żądanie, pierwszy przystanek za mostem Cłowym, po przejściu kilkudziesięciu metrów należy wejść w pierwszą bramę do jacht kluby AZS z napisem "Marina - hotele")
Powód zmiany:
Nie możemy przeprowadzić treningu na Odrze przy Wałach ze względów bezpieczeństwa, w piątek wieczorem jest tu zbyt duży ruch rzeczny. Może być na przykład przestawiana Ładoga.



godz. 17

Pogodno
Pogodno
Pogodno
Gumieńce
Bezrzecze
Warszewo
Niebuszewo
Niebuszewo

godz. 18
Prawobrzeże
Prawobrzeże
Prawobrzeże
Pomorzany
Turzyn
Śródmieście
Zawadzkiego
BLStreem
1 Wtorek, 04 Sierpień 2009
żbik
powodzonka - cokolwiek oznacza smocza łódź ;) Warszewo górą!